Edison parel collier & diamant - Prijs op aanvraag -
Zeer bijzonder collier met natuurlijk gekleurde ombre Edison parels van hoge kwaliteit met een prachtig luster.
Het collier heeft een handgemaakte kraal van 18 karaat goud. Aan een zijde van de kraal hebben we in een bloem een loepzuivere 0.42ct Hearts & Arrows geslepen diamant geplaatst in de kwaliteit D/LZ. Aan de andere kant een bewerking en plaatsten we een loepzuivere 0.25ct diamant. Ook Hearts & Arrows geslepen en in kwaliteit DE/LZ.
Het slot bestaat uit twee delen, een haak en een lus. In het slot zijn ook twee diamanten verwerkt. Ook hier hebben we Hearts & Arrows geslepen diamanten gebruikt, met een totaal van 0.27ct in kwaliteit DE/LZ.
Het Edison parel collier is licht aflopend van 12.5mm naar 10mm.
De unieke texturen in het 18 karaat goud worden middels een smelt techniek gemaakt. Met een zeer vaste hand, veel oefening en gecontroleerde verwarming worden de randen en het oppervlak van het goud zeer uitgesproken.. Je kunt nooit hetzelfde resultaat krijgen, ieder stuk is uniek.
Het collier is 48cm lang en geknoopt op zijde.
Edison parels, 36 stuks
Diamanten:
Hearts & Arrows geslepen diamant, met een totaal van 0.94ct
De grootste van 0.42ct in kwaliteit D/LZ (zie foto van certificaat)
De andere drie in kwaliteit DE/LZ
De handgemaakte kraal en het slot is gemaakt van 18k goud
We hebben een paar oorbellen gemaakt die prachtig te combineren zijn met het collier.
Oorbellen met aubergine kleur Tahiti parels, te zien op de foto's.
One of a kind!